Healthyliving.lv privātuma politika

Atstājot komentāru šajā mājaslapā (https://healthyliving.lv), tājā esošie dati, IP adrese, pārlūkprogrammas aģentu virkne tiek apkopoti, lai palīdzētu atklāt surogātpastu.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pārlūkošanas pieredzi. Vietnes pamatfunkciju darbībai nepieciešamās sīkdatnes tiek automātiski saglabātas jūsu pārlūkprogrammā.

Vietnē tiek izmantotas arī trešo pušu sīkdatnes. Šajā vietnē tiek izmantotas Google Analytics sīkdatnes, kas palīdz mums analizēt un saprast, kā jūs izmantojat šo vietni. Šīs sīkdatnes tiks saglabātas jūsu pārlūkprogrammā tikai ar jūsu piekrišanu.

Jums ir tiesības atteikties no Google Analytics sīkdatnēm. To varat izdarīt, izmantojot šo pārlūkprogrammas pievienojumprogrammu: [https://tools.google.com/dlpage/gaoptout].

Mēs saglabājam Jūsu saziņas formā ievadītos datus, lai spētu sniegt atbildi uz Jūsu ziņu.

Mēs saglabājam Jūsu e-pasta adresi gadījumā, ja aizpildāt jaunumu saņemšanas pieteikuma formu mūsu mājas lapā, lai varētu Jums nosūtīt jaunumus par receptēm un jauniem rakstiem. Jūs jebkurā laikā varat atteikties no jaunumu saņemšanas.

Jūsu dati tiek izmantoti, lai nodrošinātu mūsu mājas lapas kvalitāti un drošību.