čau! Priecājos Tevi redzēt savā mājaslapā! Es esmu Elizabete un mana aizraušanās ir veselīgs dzīvesveids, ēst gatavošana, sports un satura veidošana sociālajos tīklos. Tieši Instagram platforma bija veids kā es sāku dalīties ar savu progresu veselības uzlabošanā un svara zaudēšanā. Pa šo laiku esmu kļuvusi arī par mammu, tāpēc man vēl svarīgāk ir būt veselai, aktīvai un domāt par savu veselību, jo tas tiešā veidā ietekmē manu ikdienu, manu emocionālo veselību un enerģiju, kuru varu veltīt savam nu jau viengadniekam. Manā izpratnē, veselīgs nav ne sarežģīts, ne dārgs. Tie nav konkrēti produkti vai pārāk intensīvi treniņi zālē.

Manuprāt, tā ir pozitīva attieksme pret ēdienu, pret sevi un savu ķermeni. Tā ir apziņa, ka mūsu ķermenis ir vieta, kur mēs dzīvosim visu savu mūžu. Apziņa, ka laba veselība ir kas tāds kā dēļ ir vērts rūpēties par sevi dažādos veidos. Lai gan veselīgs dzīvesveids šobrīd ir mana ikdiena, agrāk mana dzīve bija mazliet citādāka. Mēdzu sevi dēvēt arī par mūžīgo tievētāju, izmēģinot visas internetā pieejamās ātrās diētas. Protams, ka tās nenesa vēlamo rezultātu, bet tikai tuvināja mani ēšanas traucējumiem un neveselīgām attiecībām ar ēdienu.

Tikai brīdī, kad sapratu to, ka man ir nepieciešams ēst VAIRĀK nevis mazāk (jā, tu izlasīji pareizi) un beidzot, pirmo reizi savā dzīvē ieklausoties savā ķermenī, es pamazām sāku atgūt sevi un savu veselību. Es sāku sportot, nevis lai nomestu svaru, bet lai justos labāk. Es beidzot sapratu, kas ir tie īstie mērķi uz ko ir vērts tiekties. Un šis nav par kilogramiem uz svariem vai bikšu izmēru. Tas ir par veselību, laimīgu ikdienu un laimīgu dzīvi!

Jo laimīgāks un apmierinātāks ar dzīvi būsim mēs katrs, jo laimīgāki būsim kā sabiedrība kopumā. Šobrīd tas ir vēl svarīgāk kā nekad.

Lai izdodas!

Elizabete

Vēlies sadarboties? Sazinies ar mani, lai gūtu vairāk informāciju!